Firma HP rozszerzyła linię drukarek HP LaserJet Pro o nową technologię „plug and print”, która pozwala użytkownikom rozpocząć drukowanie w ciągu zaledwie dwóch minut od podłączenia netbooka, notebooka lub komputera stacjonarnego do drukarki za pomocą kabla USB — bez instalowania sterowników z płyty CD.

Do nowych drukarek monochromatycznych z funkcją HP Smart Install należy seria drukarek HP LaserJet Pro P1102 – jedna z najbardziej energooszczędnych na świecie — seria urządzeń wielofunkcyjnych HP LaserJet Pro M1130/M1210 oraz seria drukarek HP LaserJet Pro P1566/P1606dn.

„Funkcja HP Smart Install to innowacyjność pracy użytkowników. Pożegnajcie się z długimi instalacjami sterowników i przywitajcie łatwiejsze drukowanie — powiedział Ron Coughlin, senior vice president, LaserJet and Enterprise Solutions, Imaging and Printing Group, HP. — Nasi klienci potrzebują łatwego druku, a my im go dostarczamy, bez niewygodnych instalacyjnych płyt CD-ROM, bez sterowników do pobrania z sieci. Oto przyszłość druku już dziś”.

Firma HP przedstawiła drukarkę HP Colour LaserJet Professional CP5225 i CP4025. CP5225 to obecnie najtańsza i najbardziej wszechstronna laserowa drukarka HP, zaś CP4025 ułatwia drukowanie w kolorze.

Drukarki HP LaserJet z funkcją Smart Install

Nowa rodzina HP LaserJet cechuje się eleganckim, czarnym wykończeniem i zapewnia profesjonalne, ekonomiczne wydruki, jednocześnie pozwalając małym i średnim przedsiębiorstwom ograniczyć niekorzystny wpływ na środowisko.

Drukarki są wyposażone w nową technologię HP Auto-On, która inteligentnie wykrywa aktywność — na przykład wysłanie zadania do drukarki — i automatycznie budzi urządzenie z trybu wyłączenia. Uzupełnia ona technologię HP Auto-Off, która automatycznie reguluje ustawienia zasilania i wyłącza drukarkę w razie braku aktywności.

Dzięki technologiom HP Auto-On/Auto-Off nowe drukarki HP LaserJet P1102 mogą oszczędzić nawet 72 procent kosztów energii w porównaniu z poprzednimi modelami. Drukarki używają też oryginalnych wkładów HP LaserJet z energooszczędnym tonerem, który w porównaniu ze starszymi produktami oszczędza nawet 35 procent energii z każdą wydrukowaną stroną.

 • Ekonomiczne, ultrakompaktowe drukarki z serii HP LaserJet Pro P1102 (449PLN-549PLN) obsługują łączność bezprzewodową i są najmniejszymi, najtańszymi drukarkami laserowymi firmy HP. Modele HP LaserJet P1102 i P1102w oferują dużą szybkość druku, profesjonalną jakość, intuicyjny panel sterowania oraz technologię HP Auto-On/Auto-Off. HP LaserJet P1102 i P1102w pomagają klientom zwiększyć wydajność niewielkim kosztem.
 • Urządzenia wielofunkcyjne z serii HP LaserJet Pro M1130/M1210, dostępne w cenie 599PLN-799PLN , to jedne z najtańszych w pełni funkcjonalnych urządzeń wielofunkcyjnych na rynku. Seria składa się z czterech modeli, które obsługują sieć Ethernet i są wyposażone w funkcje oszczędzania energii, takie jak technologia HP Auto-On/Auto-Off oraz HP Instant-on Copy. Ponadto seria umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom kopiowanie dwustronnych identyfikatorów na jednej stronie za pomocą funkcji ID Copy.
 • Drukarka HP LaserJet Pro P1566 (649PLN) oraz drukarka HP LaserJet Pro P1606dn Printer (949 PLN ) oferują małym i średnim firmom wyjątkową jakość, wydajność i wartość. Dzięki dużej szybkości druku, oszczędności papieru, za sprawą automatycznego druku dwustronnego oraz wbudowanej sieci Ethernet te nowe drukarki biurkowe zapewniają większą wydajność codziennej pracy.

Drukarki HP LaserJet P1102w i P1606dn są obecnie dostępne w sprzedaży na całym świecie, a modele HP LaserJet Pro P1102 i P1566 można nabyć w Azji i Europie. Seria urządzeń wielofunkcyjnych HP LaserJet Pro M1100/1200 ma być dostępna na całym świecie w przyszłym miesiącu.

Ponadto firma poinformowała o dwupakach czarnych wkładów drukujących HP LaserJet, które pomogą małym i średnim firmom ograniczyć koszty druku wysokonakładowego. Od przyszłego miesiąca dwupaki do drukarek HP LaserJet P2055, HP LaserJet P1505 i HP LaserJet P1005/P1006 będą dostępne na całym świecie z wyjątkiem Chin i Indii, gdzie w sprzedaży pojawią się dwupaki do drukarki HP LaserJet P1007/P1008.

Najtańsza i najbardziej wszechstronna kolorowa drukarka HP LaserJet rozmiaru B

Drukarka HP Colour LaserJet Professional CP5225, która niedawno weszła do sprzedaży w Europie, umożliwia profesjonalny druk szerokiej gamy dokumentów, od kartek pocztowych do plakatów. Drukarka oferuje firmom niedrogi, kolorowy druk laserowy formatu A3, może być łatwo współdzielona dzięki obsłudze sieci bezprzewodowej i nadaje się zarówno do druku niestandardowej wielkości dokumentów, jak i do ogólnych zadań biurowych.

Seria HP Colour LaserJet Professional CP5225 (4299-4873PLN) jest wyposażona w technologie HP Auto-Off i HP Instant-on. Wykorzystując technologię HP Instant-on oraz automatyczny druk dwustronny, użytkownicy mogą ograniczyć zużycie energii i oszczędzić papier, a zatem chronić środowisko bez obniżania wydajności i jakości druku.

Łatwy wydruk w kolorze

Seria drukarek HP Colour LaserJet Enterprise CP4025, przystosowana do pracy w sieci, stworzona została do wydajnego drukowania w kolorze. Oferuje niski koszt obsługi, wysoką przepustowość, legendarną niezawodność oraz profesjonalną jakość druku.

Łatwa w obsłudze seria drukarek CP 4025 jest dostępna w przedziale cenowym od 3090PLN do 4090PLN. Cztero-liniowy, kolorowy panel sterowania z auto-nawigacją pozwala nawet mało wprawnym użytkownikom na instynktowną obsługę, niezależnie od IT, zwiększając tym samym produktywność biura. Dodatkowo ulepszony HP Universal Print Driver sprawia, że druk w kolorze przebiega sprawnie i jest zdecydowanie wydajniejszy. HP Easy Color ulepsza otrzymywanie kolorowych obrazów – użytkownicy mogą zaufać kolorowym wydrukom zawsze tej samej jakości.

Podziel się na:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Flaker
Spodobał Ci się ten wpis ? dodaj oDrukowaniu.pl do kanałów RSS!