W ubiegłym roku firma Lexmark wprowadziła serię wielofunkcyjnych drukarek atramentowych z zaawansowaną, niezawodną technologią druku, przeznaczonych do nowoczesnych środowisk pracy, które są wyposażone w łączność bezprzewodową i posiadają dostęp do Internetu. Zbudowany w oparciu o tę samą platformę model Lexmark Genesis jest rozszerzeniem tej linii, stworzonym z myślą o użytkownikach profesjonalnych, małych firmach i domowych biurach, poszukujących urządzenia z nowoczesną technologią o wysokiej produktywności i eleganckim wzornictwie.

„Poczynając od unikatowej, pionowej konstrukcji, aż po szeroką gamę funkcji SmartSolutions, model Lexmark Genesis to prawdziwie innowacyjny, jedyny w swoim rodzaju produkt na dzisiejszym rynku urządzeń wielofunkcyjnych” — powiedział Paul Rooke, wiceprezes zarządzający firmy Lexmark i prezes działu rozwiązań do przetwarzania obrazu (Imaging Solutions Division). „Co najważniejsze, po szybkim i łatwym skonfigurowaniu można od razu korzystać z takich funkcji oszczędzających czas, jak natychmiastowy podgląd, szybkie kopiowanie i błyskawiczne skanowanie do Internetu”.

Dzięki wbudowanej innowacyjnej technologii Flash Scan z przetwornikiem obrazu 10 megapikseli model Lexmark Genesis umożliwia natychmiastowy podgląd na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 4,3 cala. Technologia Flash Scan zapewnia także wyjątkową szybkość skanowania, dzięki której urządzenie przetwarza stronę dokumentu do postaci cyfrowej w zaledwie trzy sekundy.

Oprócz innowacyjnej technologii Flash Scan model Lexmark Genesis jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania i funkcje, takie jak kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, dostępny także w innych nagradzanych urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmark — Platinum, Pinnacle i Interact. Ten ekran dotykowy jest bramą do technologii internetowej, która umożliwia dostęp do funkcji Lexmark SmartSolutions, w tym znanych aplikacji internetowych Evernote, TripIt, Facebook i Twitter.

Model Lexmark Genesis jest także wyposażony w technologię druku Vizix, która wykorzystuje osobne wkłady atramentowe. Daje to klientom większą prędkość i lepszą jakość przy niższych kosztach wymiany materiałów eksploatacyjnych.
Inne istotne cechy to interfejs Wireless-N (IEEE 802.11n), wbudowana funkcja druku dwustronnego oraz trzyletnia gwarancja i bezterminowa telefoniczna pomoc techniczna.

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Flaker
Spodobał Ci się ten wpis ? dodaj oDrukowaniu.pl do kanałów RSS!