Lexmark wprowadza na rynek nową serię kolorowych urządzeń z nowatorskimi ekranami dotykowymi, które pozwolą zwiększyć wydajność pracy.

Firma Lexmark International Inc. znacznie rozszerzyła swoją linię kolorowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Każdy z tych nowych produktów jest wyposażony w intuicyjny w obsłudze kolorowy ekran dotykowy, który pozwala użytkownikom szybciej uzyskiwać dostęp do swoich dokumentów oraz zarządzać nimi w wygodny sposób. Oprócz tego firma poinformowała o nowym, opartym na przeglądarce oprogramowaniu do zarządzania urządzeniami, Markvision Enterprise. Daje ono administratorom lepszą kontrolę w zarządzaniu flotą drukarek. Łatwe w obsłudze ekrany dotykowe, które można personalizować umożliwiają szybki dostęp do funkcji, skrótów i procesów najczęściej wykorzystywanych w działalności biznesowej.
„Nowe ekrany dotykowe wprowadzone w tych inteligentnych urządzeniach jeszcze bardziej ułatwiają ich obsługę i umożliwiają dostęp do zaawansowanej platformy fabrycznie zainstalowanych i elastycznych rozwiązań firmy Lexmark, które optymalizują procesy pracy w firmach” — powiedział Marty Canning, wiceprezes firmy Lexmark oraz prezes działu rozwiązań i usług drukowania (Printing Solutions and Services Division). „Dzięki naszemu stałemu zaangażowaniu, inwestycjom i pozycji lidera dostarczającego na rynek inteligentne urządzenia i nowatorskie rozwiązania klienci mogą zwiększać efektywność pracy”.

Kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark X792

Seria wielofunkcyjnych kolorowych urządzeń laserowych Lexmark X792 oferuje nowy poziom efektywności pracy dzięki bogatemu zestawieniu funkcji i rozwiązaniom zwiększającym produktywność. Ekran dotykowy o przekątnej 25,9 cm, największy w tej klasie urządzeń1, daje dostęp do funkcji podglądu druku, które umożliwiają wybór dokumentów lub określonych stron dokumentu i zarządzanie nimi bezpośrednio w urządzeniu. Ponadto nowe, interaktywne funkcje na ekranie dotykowym zapewniają informacje zwrotne, które są wskazówkami dla użytkownika i pozwalają mu bardziej intuicyjnie realizować zadania podczas pracy z urządzeniem.

Seria Lexmark X792, charakteryzująca się największą szybkością druku i kopiowania w tej kategorii urządzeń1 (47 stron na minutę), składa się z sześciu modeli, w których można konfigurować dodatkowe opcje obsługi papieru i zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów w zależności od potrzeb pracowników. Jako jedyne urządzenia w tej klasie1 oferują one funkcję perforowania dokumentów. Elastyczność w połączeniu z drukowaniem żywych kolorów, umożliwia firmom produkowanie we własnym zakresie kolorowych materiałów wysokiej jakości oraz oszczędzanie czasu i kosztów, jakie wiążą się ze zlecaniem tego typu zadań zewnętrznym firmom.

Kolorowe drukarki laserowe Lexmark C792

Seria kolorowych drukarek laserowych Lexmark C792, jednofunkcyjna wersja serii urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark X792, obejmuje jedyną kolorową drukarkę laserową A4 w tej klasie2, wyposażoną w ekran dotykowy (10,9 cm). Nowy interfejs typu Flash, podobny do stosowanych w smartfonach, umożliwia łatwą obsługę drukarki dzięki intuicyjnej nawigacji. Seria Lexmark C792 jest dostępna w czterech konfiguracjach, co umożliwia zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb firm. Ponadto oferuje elastyczne opcje podajników dokumentów oraz opcje obsługi papieru dla bardziej złożonych zadań.

Serie Lexmark X925 i C925
Z myślą o klientach wymagających kolorowego druku w formacie A3, firma Lexmark rozszerzyła swoją ofertę wprowadzając tańsze urządzenia A3 jako rozwiązania alternatywne do dotychczasowych serii kolorowych urządzeń laserowych Lexmark C935 i X945.

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X925de jest wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 25,9 cm. Model X925de umożliwia wydajny druk, kopiowanie, skanowanie i obsługę faksów oraz posiada zaprogramowane funkcje, które znacznie skracają czas wykonywania zadań, a wszystko to w kompaktowej obudowie.

Seria kolorowych drukarek Lexmark C925 może drukować na nośnikach wielkości banera (29,7 x 121,9 cm). Są to jedyne kolorowe drukarki A3 w tej klasie3 z ekranem dotykowym (10,9 cm). Seria składa się z dwóch modeli, które zaspokajają różne potrzeby pod względem obsługi nośników.

Serię stworzono z myślą o średnich i dużych firmach – te inteligentne urządzenia pozwalają drukować duże ilości materiałów kolorowych w środowisku, które wymaga zaawansowanych funkcji sieciowych, zabezpieczeń i funkcji zarządzania urządzeniami.

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Flaker
Spodobał Ci się ten wpis ? dodaj oDrukowaniu.pl do kanałów RSS!