Jak szacuje Forrester Research, do 2015 r. 85 procent pracowników na całym świecie będzie pracować zdalnie(1). W tym celu Drukarki HP Officejet Pro 8000 Enterprise i HP Officejet 100 Mobile umożliwiają już zarówno klientom biznesowym, jak i mobilnym pracownikom przygotowywać najwyższej jakości dokumenty zarówno w biurze, jak i w podróży.

„Mobilni pracownicy oraz trendy w telepracy zmieniły w ostatnich latach krajobraz biznesowy i wymogi technologiczne. Klienci mają wyższe niż kiedykolwiek oczekiwania względem druku” – powiedział Stephen Nigro, s, senior vice president , Imaging and Printing Group, HP. „Drukarki HP Officejet znajdują uznanie w oczach naszych klientów. HP po raz kolejny wzmocniło najlepszą na rynku ofertą, dodając do niej niezawodne, wydajne rozwiązania atramentowe, które pomogą klientom odnosić sukcesy.”
Imponująca gama funkcji w jednym mobilnym produkcie.

Mobilni pracownicy, którzy często muszą wykonywać zadania pod presją czasu, zyskują narzędzie, umożliwiające drukowanie bez obaw i wydajnie – nawet jeśli są w podróży. Tego typu możliwości i wsparcie daje kompaktowa, trwała drukarka HP Officejet 100 Mobile, która ponadto oferuje:

— Wydajny, wytrzymały akumulator litowo-jonowy, pozwalający przy pełnym naładowaniu na wydruk do 500 stron. Dołączony do zestawu zasilacz o mocy 65W jest zgodny z niektórymi notebookami HP.
— Wbudowaną technologię bezprzewodową Bluetooth®, która pozwala na wydruk wysokiej jakości dokumentów z wybranych urządzeń mobilnych, w tym notebooków, netbooków, urządzeń z systemem Windows Mobile®, BlackBerry, HP webOS i smartfonów Nokia z systemem Symbian.(2)
— Podajnik papieru o pojemności 50 arkuszy i możliwość druku do 22 str./min. w czerni i bieli oraz do 18 str./min. w kolorze; szybkość druku wg norm ISO do 5 str./min. w czerni i bieli oraz 3,5 str./min. w kolorze.(3)
— Opcję połączenia z urządzeniami zgodnymi ze standardem PictBridge i wydruku w podróży zdjęć o jakości jak z punktu foto, bez marginesów, o wymiarach 10×15 cm.
— Oszczędność energii i wydłużony czas działania akumulatorów – drukarka spełnia wymogi normy ENERGY STAR®, automatycznie wyłącza się w razie bezczynności.

Łatwa integracja i imponujące funkcje administracyjne
HP oferuje pierwszą drukarkę atramentową HP Officejet Pro dla firm i korporacji z wbudowaną obsługą narzędzi HP do zarządzania drukiem. Przystosowana do pracy w sieci drukarka HP Officejet Pro 8000 Enterprise oferuje szereg zalet, które usprawniają druk w przedsiębiorstwie, w tym:
— Rozwiązania Uniwersalny sterownik drukarki HP oraz HP Web Jetadmin umożliwiające łatwą integrację urządzenia z dotychczasowym środowiskiem druku. Podnoszą one wydajność i zmniejszają koszty administracji IT.
— Zgodność z różnorodną infrastrukturą IT oraz środowiskami operacyjnymi, dodatkowo obsługuje systemy SAP, Windows Cluster Server, Citrix Server i inne.
— Profesjonalne dokumenty kolorowe przy nawet o 50% niższym koszcie za stronę i niższym zużyciu energii niż drukarki laserowe.(5) Drukarka HP Officejet Pro 8000 Enterprise spełnia wymogi normy ENERGY STAR, zużywa do 50 % mniej papieru dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu, a także do 80 %mniej materiałów eksploatacyjnych i opakowań (wagowo) w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowmi.(6)
— Zgodność z systemem HP ePrint Enterprise, który pozwala drukować bezpośrednio z urządzeń BlackBerry lub HP webOS do dowolnych korporacyjnych drukarek podłączonych do sieci lub tysięcy punktów z usługą HP ePrint Mobile Print.(7,8)
— Wyższa wydajność procesów biznesowych dzięki takim właściwościom, jak druk (wg norm ISO) z szybkością do 13 str./min. w czerni i bieli oraz do 8,5 str./min. w kolorze, (3), automatyczny druk dwustronny, normatywny cykl pracy do 15 tys. stron miesięcznie, podajnik na 250 arkuszy z opcją powiększenia do 500, standardowe połączenia sieciowe z wbudowanym złączem Ethernet i szybkim USB 2.0, a także wsparcie komercyjne.
— Szersze opcje druku dzięki obsłudze standardów HP PCL 6, HP PCL 5c, HP Postscript 3 i 80 skalowalnych czcionek TrueType.(9). Dodatkowe czcionki można ściągnąć prosto do drukarki.
— Znakomita oferta dla tych, którzy dużo drukują i oczekują nie tylko dużej wydajności, ale też możliwości wymieniania pojedynczych tuszy Dokumenty są wodoodporne dzięki zastosowaniu atramentów pigmentowych HP Officejet oraz papierów ColorLok®.
— Zarządzanie bezpieczeństwem, w tym możliwość skonfigurowania takich funkcji jak chroniony hasłem osadzony serwer WWW (EWS), przekierowanie SSL/HTTPS, firewall urządzenia oraz dziennik zdarzeń systemowych.
HP 8000

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Flaker
Spodobał Ci się ten wpis ? dodaj oDrukowaniu.pl do kanałów RSS!